მისაქციელის ფილიალის გახსნა
18 ივლისს, მისაქციელში "ნიკორა სუპერმარკეტი"-ს ყველაზე მრავალრიცხოვან ქსელს კიდევ ერთი ფილიალი შეემატა შემდეგ მისამართზე: ქ. მცხეთა მისაქციელი, 1-ლი ქუჩა 47
ფილიალი ფრანგულ უბანში
16 ივლისს,  ფრანგულ უბანში -  იუნიქს დეველოპმენტში ახალი ფილიალი გაიხსნა. გელოდებით მისამართზე:  ქ.თბილისი, გლდანი, ფრანგულ უბანი, მ. იპოლიტ-ივანოვის ქ. 9
განახლებული ფილიალი ბაკურიანში
ჩვენი კიდევ ერთი, განახლებული ფილიალი ბაკურიანში, სადაც თქვენ გელოდებათ კომფორტული გარემო, მრავალფეროვანი ასორტიმენტი და მყუდრო კაფე. გვეწვიეთ მისამართზე: დაბა ბაკურიანი, დიდველი, სასტუმრო "კრისტალი"-ს მიმდებარედ
" ნიკორა"-ს მოხარშული "სასენდვიჩე" ძეხვი
ჩვენს ასორტიმენტს დაემატა " ნიკორა"-ს მოხარშული "სასენდვიჩე" ძეხვი. შემადგენლობა - საქონლის და ღორის ხორცის ფარში, სანელებლების ნაზავი და ასევე ხორცის წვრილად დაჭრილი ნაჭრები. პროდუქტი განსაკუთრებით გემრიელია სენდვიჩების მოსამზადებლად. "ნიკორა" მოხარშული ძეხვი "სასენდვიჩე" 1კგ.-12,90₾
ექსპრეს ფილიალების გახსნა
„ლუკოილის“ ბენზინ-გასამართ სადგურზე კიდევ ორი ახალი ექსპრეს ფილიალი გაიხსნა. გვეწვიეთ, #გაიყოლეთ ყველაფერი რაც თქვენს გულს გაუხარდება და გახადეთ მგზავრობა კიდევ უფრო სასიამოვნო. ქ. თბილისი, ორხევის ხიდთან ქ. თბილისი, კოსმონავტების #53